Відгуки про компанію Шкірмайстер
- Юрій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, звертайтеся)
- Коментар продавця
- Руслан Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, Звертайтеся)
- Коментар продавця
- Ірина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, звертайтеся)
- Коментар продавця
- Ольга А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, звертайтеся)
- Коментар продавця
- Александр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, звертайтеся)
- Коментар продавця
- Валерій Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, Звертайтеся)
- Коментар продавця
- Игорь С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Цена указана 608 грн. за 1м.кв. Есть кнопка "купить" Никаких других условий покупки нет! Заказ сделан, оплачен! После этого, требуют ещё доплачивать деньги, нак как у них нет того что заказано и оплачено, а есть больше и дороже! Это пол беды... Помимо этого, хамское отношение! Сказал, что если не могут выполнить заказ, пускай отменяют и возвращают деньги. Ответ убил! " Вы не нам платили, а ПРОМу, они Вам пусть и возвращают! Вобщем, обманули, заказ не выполнили, ещё и практически послали!!! Отвратительный персонал! Не рекомендую этот магазин!
- Коментар продавця
Добрий день)
Була замовлена шкіра великої рогатої худоби, і оплочена Пром-оплатою.
Нажаль корови не бувають квадратні, це не екошкіра, яка продається у метрах погонних, а жива тварина, яка має свої розміри.
Ціна на сайті указана за м. кв., ніде не написано що за лист і те, що лист розміру 1м. кв. (стосовно уточнення, що розміри треба уточнювати у продавця, звісно у описі цього нема, обовʼязково додамо цей пункт в опис)
Стосовно хамського відношення, ми цього не робили (це видно з ваших скринів), а пояснили, що кошти ви оплачували не нам, а прому і, при скасуванні замовлення пром вам їх поверне.
Ми ваших коштів не отримували, вони нам надійшли би тільки після отримання вами замовлення.
Така процедура роботи при Пром-оплаті. - Игорь
Замість того, щоб вибачитись за свої помилки(нама уточнення при покупці), як продавець, Ви ще намагаєтеся звинуватити покупця! Це не тільки хамство, але ще й не професійний підхід! Вирощуйте худобу таких розмірів, яки Ви вказали на своїй сторінці!
- Игорь
Це все одно, як що б я у Макдональдс замовив гамбургер за вказану ціну, оплатив, а мені замість того щоб видати цей гамбургер, скажуть, що вибачте, корова чи тварина на Вашу котлету дала трохи більше м'яса, ну, такі вони, ці тварини, тому Ви повинні доплатити ще 40%! Вказуйте повну, та точніше інформацію, не вводить покупців в оману, тоді і не будуть виникати подібні проблеми! Дякую, що не виконали умови заказу, та не наважилися навіть вибачитись! Ось це і є - ХАМСТВО!
- Коментар продавця
- Михайло М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день, дякуємо за відгук, раді, що Вам все сподобалось)
- Коментар продавця
- Яна Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарний магазин. Все було в наявності. Мені сподобалось обслуговування. Буду замовляти ще. Рекомендую.
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, звертайтеся))
- Коментар продавця
- Інна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, звертайтеся)
- Коментар продавця
